Specialista/ka metodiky pojištění

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

Dohlížet na soulad distribuce pojištění v ČS se zákonem č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění (ZDPZ).

  • Podílet se na tvorbě a úpravě vnitřních předpisů, metodiky a procesů a kontrolovat jejich správnou implementaci v souladu se zákonem (ZDPZ).
  • Podílet se na návrhu kontrolních činností, jejich výkonu, vč. reportování výsledků managementu.
  • Spolupracovat s dalšími útvary banky jako je Compliance, Interní audit, Právní, IT atd.
  • Zastřešovat reklamace a pomáhat s jejich rychlým a kvalitním vyřešením.
  • Podílet se na tvorbě a poskytování vzdělávacích a podpůrných aktivit pro prodejní síť.
  • Komunikovat napřímo s našimi partnerskými pojišťovnami, vč. spravování a monitorování smluvní dokumentace.
  • Přispívat k tvorbě nových řešení a rozvíjet stávající produkty pojištění.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Poradíš si se vším, co se týká životního, neživotního a skupinového pojištění v oblasti problematiky IDD, legislativních norem a nařízení včetně jejich dopadů do našeho obchodu.
  • Dokážeš navrhnout obchodní postupy, interní normy a ostatní standardy v rámci pojištění tak, aby vše bylo v souladu se zákonem.
  • Ti vyhovuje být v roli konzultanta a chceš propojovat zajímavé oblasti businessu.
  • Máš zkušenosti s MS Office a kontrolními systémy.

Výhodou určitě bude, jestliže:

  • Za sebou máš zkušenost jak z oblasti retailového pojištění, tak i podnikatelského pojištění napříč všemi druhy pojištění.
  • Minimálně 4 roky praxe v oboru a zkušenost s metodickou pozicí z pojišťovny nebo u jiného samostatného zprostředkovatele.
  • Máš zkoušku podle zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění.
  • Jsi komunikačně silný/á a nedělá Ti problém prezentovat větší skupině posluchačů.
  • Máš dobré vyjednávací schopnosti.

U nás získáte:

  • Zázemí největší banky v CZ a jednoho z největších hráčů v oblasti prodeje pojištění
  • Příležitost rychle přicházet a realizovat tvá řešení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Podporu k Tvému rozvoji – propojíme tvé znalosti se světem agilního vývoje
  • Work-life balance
  • Nadstandardní benefity vyplývající z členství ve finanční skupině České spořitelny

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".