Specialista/ka řízení rizik pro dceřiné společnosti ČS

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • Poskytovat metodickou podporu a poradenství dceřiným společnostem ČS.
  • Spolupracovat na úpravách vnitřních procesů.
  • Identifikovat a klasifikovat outsourcingové vztahy.
  • Zajišťovat komplexní due diligence u dodavatelů.
  • Spolupracovat na vytváření smluv.
  • Vypracovávat riziková hodnocení včetně navrhování vhodných opatření vedoucích ke snížení identifikovaného rizika.
  • Spolupracovat s kolegy z dalších obchodních i odborných útvarů (Právní, IT architektura, Compliance, GDPR a další).
  • Připravovat podklady pro schválení nových outsourcingových vztahů
  • Zajišťovat související evidenci a reporting.
  • Sledovat změny legislativy (zejména 163/2014 Sb., EBA/GL/2019/02) a zajištění jejího naplňování u dceřiných společností.
  • Zajišťovat dodržování standardů skupiny Erste.
  • Plnit roli kontaktní osoby a spravovat předpisovou základnu upravující vzájemnou spolupráci mezi ČS a dceřinými společnostmi.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte již nějaké zkušenosti s řízením rizik (ideálně ve finančním sektoru)?
  • Baví Vás komunikace s lidmi, umíte argumentovat?
  • Máte dobré analytické myšlení a projektový přístup?
  • Dokážete se rychle zorientovat v různých tématech, být aktivní a pomáhat kolegům k dosažení společného cíle?
  • Orientujete se v oblasti práva a IT?
  • Zvládáte pasivní komunikaci v anglickém jazyce?

U nás získáte:

  • Možnost zapojit se do velkých klíčových projektů Spořky a získat tím pestré zkušenosti z různých oblastí.
  • Příležitost pracovat v týmu s kolegy specializujícími se na řízení operačních rizik a získávat tak další know-how.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".