IT Analytik - Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Jsme tým 10 expertů (5vývojářů, databázista, systémový inženýr, tester a team leader) a hledáme k sobě Analytika/čku.

Vyvíjíme, zajišťujeme provoz a údržbu aplikací na míru na platformách MS pro zákazníky z veřejné správy. Vedle toho poskytujeme zákaznickou podporu, rozvíjíme tyto systémy a poskytujeme konzultační činnost v této oblasti.

Co Vás čeká:

  • Tvorba návrhů řešení k rozvojovým požadavkům na stávajících systémech a k vývoji nových aplikací/modulů – Zahrnuje mimo standardní rozsah i tvorbu akceptačních scénářů (na základě use cases apod.)
  • Komunikace se zákazníkem
  • Tvorba analytických podkladů pro vývojový tým/obchod
  • Konzultace vývojovému týmu na běžících implementačních projektech
  • Příprava dokumentace (uživatelské příručky, systémová, instalační dokumentace apod.)
  • Náplň práce zahrnuje i práci s UI dle zákona č. 412/2005 Sb., (nutným předpokladem je získání osvědčení NBÚ pro práci s UI do stupně utajení Důvěrné)

O Vás:

  • Máte analytické zkušenosti z oblasti návrhu a vývoje aplikací (webových, desktopových)
  • Dokážete pracovat s návrhem DB modelů (na základních úrovních abstrakce) v relevantních nástrojích a jejich údržba v souladu s budoucími stavy systému
  • Máte zkušenost se čtením a tvorbou architektonických modelů
  • Jste zdatný v komunikaci, jak směrem k vývoji, tak k zákazníkovi
  • Jste schopný testovat/revidovat výstupy vývoje na soulad s dodanou analýzou/návrhem řešení a poskytovat vývoji zpětnou vazbu
  • Máte cit pro detail a uživatelskou přívětivost
  • Jste ochotný/á občasně cestovat po Praze, kde je naše zákaznická základna

Proč náš tým – nabízíme?

  • Přímé zapojení do projektů s přímým dopadem do životů občanů ČR
  • Možnost proniknout do problematiky základních registrů a celého ekosystému elektronizace veřejné správy
  • Rozvoj analytických a architektonických dovedností v souvislosti s architektonickým rámcem ČR a koncepcí Digitální Česko
  • Zapojení se do budování českého eGovernmentu
  • Příležitost vzdělávat se formou relevantních školení a certifikačních kurzů
  • Spolupráci se týmem analytiků a architektů, jak na straně dodavatele, tak na straně objednatelů
  • Mimo technologie .NET možnost zapojit se i do dalších projektů (např. opensource s robustním provozním modelem)
  • Široké portfolio projektů, možnost se s nimi seznamovat a zapojovat se

Benefity:

  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost HomeOffice
  • 5 týdnů dovolené
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Výběr ze široké škály benefitů (stravenkový paušál, příspěvky na ŽP nebo penzijní připojištění, jazykové vzdělávání, volnočasové aktivity)
  • Relax zónu plnou her pro odpočinek
  • Zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Benefits

  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vyhrazený čas na inovace

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".