Interní právník

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Hledáme zkušeného právníka, který se připojí k našemu týmu v KPMG Legal. Pokud máte chuť pracovat v inspirativním prostředí velké korporace jako je KPMG, neváhejte se přihlásit!

Co Vás čeká?

  • řešení problémů a poskytování právního poradenství v nejrůznějších oblastech práva (zejména v oblasti korporátního práva, závazkového práva, IP/IT, veřejných zakázek, mezinárodních sankcí)
  • příprava a revize smluvní dokumentace a vnitřních předpisů pro jednotlivá oddělení KPMG
  • revize zadávacích podmínek a nabídek do veřejných zakázek a výběrových řízení
  • posuzování právních rizik a zajištění dodržování právních regulací (compliance)
  • sledování změn v legislativě a jejich dopad na KPMG
  • spolupráce s experty z jiných oddělení KPMG (např. Audit, Tax, Deals, Management Consulting) a související právní podpora
  • rozvoj osobních dovedností a odborných znalostí pod vedením zkušených kolegů

Co je pro nás důležité?

  • ukončené vysokoškolské vzdělání – obor právo (právnická fakulta v ČR)
  • minimálně tři roky zkušeností (generální praxe výhodou)
  • výborná znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem
  • pozitivní, proaktivní a otevřený přístup, schopnost být týmovým hráčem
  • velmi dobré komunikační schopnosti, pro-byznysový přístup
  • organizační schopnosti a zájem dále se rozvíjet

Na co se můžete těšit?

  • příležitost být součástí přátelského týmu
  • účast na unikátních lokálních i mezinárodních projektech
  • multidisciplinární přesah
  • kontinuální vzdělávání (odborná a soft skills školení, jazykové kurzy), podpora mentora nebo kouče
  • příležitost pro rychlý kariérní růst
  • možnost částečné práce z domova
  • teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • možnost zápisu do seznamu ČAK
  • a další benefity

Nástup dle domluvy.

KPMG Legal: Zkušenosti, znalosti, důvěra, rozhled.

www.kpmglegal.cz

Jak se u nás pracuje právníkům? Přečtěte si jejich příběhy na našem blogu: vyrostlijsme.cz/blog

Na vaše přihlášky reagujeme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy a nevyžádanou poštou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".