Tato pozice již není k dispozici.

Finanční účetní

Shrnutí práce
Plný úvazek
Nová Ves
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Maturita
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Sap

MANN+HUMMEL Service (Shared Service Centre)

Pozice

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Účtování do hlavní knihy
  • Měsíční a roční uzávěrky
  • Příprava podkladů pro auditory a pro daňová uznání
  • Účtování majetku, banky a bankovní rekonciliace
  • IC rekonciliace
  • Analýzy účtů - rekonciliace
  • Účast na zajímavých projektech v oblasti financí

Požadavky na pozici

Popis profilu:

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

  • Vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání v oblasti financí, účetnictví nebo příbuzných oborech
  • Zkušenosti: Předchozí zkušenost s účetnictvím podle IFRS nebo lokálních účetních standardů výhodou
  • Požadované dovednosti: MS Office, Zkušenost se systémem SAP výhodou
  • Jazyky: Dobrá znalost anglického jazyka (min úroveň B1), alespoň základní znalost němčiny
  • Kompetence: Spolehlivost, komunikativnost, loajalita, ochota se dále vzdělávat a růst

Nabízíme:

CO ZÍSKÁTE NA OPLÁTKU:
  • Práci, která má smysl a svými produkty má reálný pozitivní dopad na udržitelnost planety
  • Možnost pracovat částečně na home office
  • Atraktivní mzdu
  • Řadu zajímavých benefitů (6 týdnů dovolené, lékařská péče, roční bonus až do výšky měsíční mzdy, stravenky ve výši 150 Kč, 1 100 CZK  do Cafeterie, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek do výše 4.750 CZK ročně na dopravu atd.)
  • Příjemné pracovní prostředí, Relax room, kávu a širokou nabídku čajů
  • Zdravou firemní kulturu – preferujeme šikovné lidi, kterým dáváme důvěru, zodpovědnost a podporu, by svoji práci mohli dělat dobře
  • Reálnou možnost kariérního růstu
  • Různé interní a externí školení, neomezený přístup do LinkedIn Learning platform