Brigáda v McDonald's Oc Forum; nástup 130,-/hod

Částečný úvazek
Liberec
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Informace o pracovním místě

Časově flexibilní brigáda, která ti umožní skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti. Brigáda, kde můžeš pracovat se svým kámošem / kámoškou. Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

HLEDÁME POUZE DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI.

Požadujeme

  • ukončená povinná školní docházka
  • chuť učit se novým věcem
  • spolehlivost a zodpovědný přístup
  • týmového ducha a chuť najít v práci kamarády
  • odpracovat minimálně 60 hodin a 1/2 víkendů v měsíci

Nabízíme

  • mzda 130,- Kč/h
  • 10% příplatky za odpracované víkendy
  • 100% příplatky za odpracované státní svátky
  • 50% slevu na stravování
  • pitný režim zdarma
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • příležitost se osobně i profesně rozvíjet

V případě zájmu nezapomeň zaslat svůj životopis.

Benefits

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti