Tato pozice již není k dispozici.

Pricing Specialist

Shrnutí práce
Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Excel

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Vítej u nás, kde #NewMe není jen heslo – je to vize! Jsme Notino People, parta lidí s vášní pro beauty a odhodláním posouvat hranice evropské e-commerce na 27 trzích. Notino je jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky, s konstantním meziročním růstem 30 % ročně, s miliardovým obratem v eurech!

Každý v Notinu od nás dostane potřebnou podporu, aby se stal novou verzí sebe sama. Hledáme nový talent do naší party – tebe! Pečlivého, matematicky nadaného a datově založeného jednotlivce, který chce nejen posouvat naši vizi dál, ale také se rozvíjet osobně třeba v oblasti tvorby cen. Připoj se do týmu Pricingu a buď součástí Notina!

#NewMe #NewChallenge

Co tě na pozici čeká:

  • Budeš tvořit ceny našich produktů.
  • Postaráš se také o monitorování konkurence v jednotlivých zemích a sledování vývoje jejich cen produktů.
  • Nastavovat budeš ceny pro marketingové akce ve spolupráci s kolegy z oddělení marketingu.
  • Na denní bázi budeš pracovat s čísly, maržemi a kontrolovat systém cenotvorby.
  • K pozici patří také tvorba analýz statistických ukazatelů.
  • Se svými nápady se zapojíš do nastavování strategie cenové politiky firmy.

Co od tebe očekáváme:

  • Máš obchodní a logické uvažování, které bude v souladu s firemní strategií.
  • Mezi tvé vlastnosti patří pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly.
  • Práce s čísly by pro Tebe měla být zábava. Budeš pracovat s procenty, obraty nebo marží.
  • Nemusíš mít matematické vzdělání, ale počty bys měl/a zvládat i bez kalkulačky.
  • Máš dobrý úsudek, jsi schopný/á se rozhodnout rychle a správně na základě analýzy dat.
  • Flexibilně řešíš nečekané problémy, změny a situace co nejvíce ve prospěch společnosti.
  • Dokážeš nést zodpovědnost za svá rozhodnutí a výsledky přidělených trhů a případné řešení vzniklých problémů.
  • Excel bude tvůj každodenní pracovní nástroj, proto je jeho dobrá znalost nezbytná.
  • Zvládneš vyhledat na internetu to, co potřebuješ k práci. Může jít o průzkum trhu nebo konkurence.
  • Anglicky se domluvíš bez problémů.

Co ti za to nabízíme:

  • Budeš růst s námi a my s tebou. #NewChallenge
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
  • Čeká tě široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně Pluxee Cafeterie – 1600 CZK měsíčně, po roce 2000 CZK, Multisport karty nebo zvýhodněného tarifu u T-Mobile nebo O2.
  • Můžeš se těšit na VIP ceny v Notinu a také na slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.
  • Máme 25 dnů dovolené a 2 sick days za rok.
  • Můžeš se vzdělávat pomocí platforem Seduo nebo LinkedIn Learning.
  • Týmového ducha posilujeme na spoustě firemních akcí a teambuildingových aktivit.

#NotinoPeople #NewMe #NewChallenge

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".