Vedoucí Incident Response Týmu

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Azure
Splunk

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • vést Computer Security Incident Response Team (CSIRT)
  • podílet se na tvorbě strategie a architektury bezpečnostního dohledu
  • validovat a rozvíjet pravidla bezpečnostního monitoringu
  • koordinovat řešení bezpečnostních incidentů i s dalšími týmy v bance
  • spolupracovat s mezinárodním týmem ERSTE Cyber Defence Centre
  • zavést SOAR, tvořit znalostní bázi detekčních pravidel a threat intelligence
  • sledovat trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • pracovat v režimu 5x8, případně pomoci v týmu s pohotovostmi

Budeme si rozumět, pokud:

  • jsi již vedl menší tým a je Ti vlastní „tah na branku“
  • máš zkušenost s incident handlingem a obranou proti kybernetickým útokům
  • znalost kybernetické a informační bezpečnosti se dá hodnotit jako seniorní
  • jsi se setkal s některým z nástrojů SIEM (ideálně Splunk), bezpečnostními řešeními (UEBA, CASB, IPS, IDS) a orientuješ se v cloudovém prostředí MS Azure
  • Ti komunikace v anglickém jazyce nedělá problém

U nás získáte:

  • zajímavou a pestrou práci v mezinárodním týmu
  • profesní perspektivu a rozvoj v zázemí silné mezinárodní banky
  • možnost používat moderní technologie

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".