Business analytik pro rozvoj bankopojištění (m/ž)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Rád/a používáte selský rozum a baví vás dělat věci jednoduše? Víte, že Kooperativa a Česká spořitelna jsou strategickými partnery v oblasti pojištění?

Chceme, aby projekty od Kooperativy v České spořitelně běžely hladce a propojení mezi Kooperativou a Českou spořitelnou fungovalo ideálně – a právě proto potřebujeme posílit tým :)

Jde o projekty typu:

  • Sjednání a servis pojištění prostřednictvím ČS
  • Digitální procesy v George (internetbanking ČS) – prodeje, vizibilita, leady
  • Optimalizace nastavených procesů – sjednání, servis, pojistné události aj., ať už směrem do ČS, tak i směrem do Kooperativy
  • Sledování prodejů a pomoc při hledání nových moderních distribučních příležitostí

Co vás konkrétně čeká:

  • Spolupráce s týmy v Kooperativě a České spořitelně při rozvoji pojištění v bance
  • Sbírání podnětů z distribuce na rozvoj pojištění a jejich realizace (na straně Kooperativy, i ČS)
  • Účast na zlepšování prodejních a servisních procesů jak na straně Kooperativy, tak na straně České spořitelny - a to vše s vyhodnocením/ nastavováním dopadů do procesů v Kooperativě
  • Koordinace aktivit směrem ke správě pojištění, produktovému vývoji, IT procesům, marketingu apod.
  • Hledání nových prodejních příležitostí
  • Komunikace s centrálou ve Vídni v oblasti prodeje a podpory pojištění

Co budete potřebovat:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Alespoň 2letou praxi v bankovnictví či pojišťovnictví
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Komunikační dovednosti
  • Koordinační a projektové schopnosti
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost, flexibilitu
  • Vaší výhodou bude zkušenost s agilním typem fungování

Co vám nabídneme:

  • Příjemný kolektiv – práce v týmech Kooperativy a České spořitelny
  • 33 dnů dovolené ročně (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 2 charitativní dny + 1 den na péči)
  • Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
  • Příspěvky na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně)
  • Cestovní pojištění zdarma
  • Slevy na naše produkty a produkty našich partnerů
  • 12.000 Kč do benefitního programu ročně (sport, relax, kultura, a další)
  • Multisportku za 760 Kč měsíčně, firemní sportovní akce
  • Stravné v hodnotě 150 Kč denně - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Osobní rozvoj (kurzy a webináře, koučink a mentoring), vlastní galerie umění
  • Nadstandartní zdravotní péče (preventivní programy, očkování, firemní psycholožka, masáže)
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 20.000 Kč
  • Jízda na sdílených kolech Nextbike zdarma
  • Pracovat budete v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".