Tato pozice již není k dispozici.

IT Asset Manager (m/ž)

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Servicenow
Cisco

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Kancelář IT, kterou vede naše skvělá kolegyně Iva Suchá, se zabývá třemi hlavními směry: IT audit/risk, IT Asset Management a IT outsourcing, v tuto chvíli se odbor buduje a tvoří se jednotlivé týmy. Tým je zatím 13členný, ambice je ale větší a chceme se rozrůst. V rámci IT auditů a risku chceme spolupracovat s jednotlivými stakeholdery tak, abychom docílili větší úrovně v našich procesech a dále se zlepšovali. Takže nechceme brát audity a regulaci jen jako nutné zlo. V rámci ITAMu budujeme kompetenční centrum pro celou skupinu a zlepšujeme danou oblast i na úrovni lokální. Chceme mít pod kontrolou aktiva, se kterými pracujeme, optimalizovat zdroje apod.

Co vás na této roli čeká?

  • Nastavení governance a strategie řízení a správy IT aktiv
  • Plánování, monitorování a evidence IT aktiv a licenčního portfolia
  • Zpracovávání a poskytování podkladů a reportingu pro finanční řízení, spolupráce na tvorbě finančních rozpočtů
  • Identifikace příležitosti pro optimalizaci portfolia IT aktiv
  • Kontinuální kontrola shody s licenčními podmínkami u používaných IT aktiv
  • Řízení a koordinace licenčních auditů či auditů zaměřených na IT aktiva
  • Poskytování poradenství a podpory v oblasti správy IT aktiv
  • Zpracování podkladů a variant pro pořízení softwarových licencí, spolupráce při uzavírání smluv s dodavateli, udržování a rozvoj vztahů s těmito dodavateli
  • Spolupráce s různými úseky společnosti i participace na mezinárodních skupinových projektech

Co k tomu budete potřebovat?

  • 3 a více let zkušeností v oblasti IT Asset Managementu
  • Zkušenosti s nástroji na správu IT aktiv
  • Zkušenosti s konfiguračním managementem a CMDB nástroji
  • Znalost finančního plánování a rozpočtování
  • Schopnost analyzovat a řešit komplexní úlohy
  • Schopnost spolupráce na všech úrovních společnosti
  • Výborné komunikační schopnosti pro efektivní komunikaci s experty a specialisty na různé IT oblasti
  • Pečlivost, spolehlivost, logické a analytické myšlení
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2

Výhodou Vám budou silné vyjednávací dovednosti a reálná zkušenost s vyjednáváním s klíčovými dodavateli (př. Microsoft, IBM, Cisco) a také zkušenosti s nástroji SNOW a ServiceNow a jejich integracemi.

Co vám za to nabídneme?

  • 32 dnů dovolené ročně (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den na péči)
  • Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
  • Příspěvky na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně)
  • Cestovní pojištění zdarma
  • Slevy na naše produkty a produkty našich partnerů
  • 12.000 Kč do benefitního programu ročně (sport, relax, kultura, a další)
  • Multisportku za 760 Kč měsíčně, firemní sportovní akce
  • Stravné v hodnotě 150 Kč denně - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Osobní rozvoj (kurzy a webináře, koučink a mentoring), vlastní galerie umění,
  • Nadstandartní zdravotní péče (preventivní programy, očkování, firemní psycholožka, masáže)
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
  • Jízda na sdílených kolech Nextbike zdarma
  • Pracovat budete v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc
  • Zvýhodněný mobilní tarif, služební telefon a notebook je samozřejmostí 😊