Tato pozice již není k dispozici.

Klientský poradce na přepážce v centru Prahy

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Baví Vás obchod? Chtěli byste se věnovat našim klientům?

Pak čtěte dál, protože možná čekáme právě na Vás!

Pro naši pobočku na Praze 1 - Na Poříčí hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří posílí náš úspěšný tým.

Přivítáme zkušené obchodníky i ty, kteří zatím žádné zkušenosti s pojišťováním nemají. Budete-li chtít, všechno Vás naučíme.

Co budete dělat?

  • Vaší činností bude správa svěřeného kmene, aktivní péče o stávající i nové klienty
  • při každodenním jednání s klienty přicházejícími na pobočku pro ně budete hledat ty nejvhodnější produkty pojištění nebo jim pomůžete s hlášením pojistné události

Co můžete očekávat?

  • péči našich zkušených manažerů, kteří Vám vše vysvětlí a provedou Vás celou adaptací
  • motivující adaptační program pro nováčky včetně finanční podpory
  • pracovní poměr u stabilního a perspektivního zaměstnavatele
  • práci na přepážce naší pobočky na Praze 1
  • v pracovním poměru Vás podpoříme zajímavými benefity (stravenky 150 Kč, příspěvek na životní pojištění až 37.800 Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění až 12.000 Kč/rok a mnohé další)
  • práce je vhodná i pro absolventy

Těšíme se na Vás, pokud máte:

  • minimálně maturitu
  • zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce
  • podmínkou je čistý trestní rejstřík, trvat musíme i na absenci exekucí či insolvence

Dejte nám o sobě vědět, pošlete životopis!

Přečíst si inzerát je málo. Více Vám řekneme při osobním pohovoru, při kterém se můžete na cokoliv zeptat. Teprve pak řekněte, jak se Vám nabízená pozice líbí a jestli ji chcete přijmout.

CustomerCategory

Obchod

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".