Tato pozice již není k dispozici.

Specialista marketingové komunikace - 20 hod./ týdně (m/ž)

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Hledáme kolegu na 20 hod./ týdně do Marketingového týmu. Nevadí, pokud zatím nemáš pracovní zkušenosti. Jsi čerstvým absolventem vysoké školy nebo studentem posledního ročníku magisterského studia.

Co tě čeká:

  • Psaní textů a spolupráce na vizuální podobě dopisů, e-mailů a dalších tiskových výstupů tak, aby jim klienti rozuměli
  • Budeš v kontaktu s ostatními odděleními a koordinovat jejich požadavky ke komunikaci
  • Budeš mít na starost jednotnou strukturou výstupů (dopisy, formuláře, e-maily atd.)
  • Spolupráce na klientských výzkumech

Co budeš potřebovat:

  • Skvěle píšeš a máš výbornou češtinu
  • Pečlivost máš v sobě, nic ti neunikne a v textech nenasekáš překlepy
  • Přemýšlíš analyticky a posouváš věci – z kupy informací vytáhneš ty klíčové a víš, co potřebuje slyšet kolega, co klient a co ředitel
  • Když něco nefunguje, přijdeš s efektivnějším, klidně neotřelým řešením
  • Time management ti jde a pracovní dobu si organizuješ podle sebe, s přehledem zvládáš schůzky i hlubokou práci.
  • Bez problému ovládáš MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
  • Komunikační a prezentační dovednosti – schopnost efektivně komunikovat a prezentovat slovem i písmem

Co ti nabídneme:

  • Práci na 20 hod./ týdně, formu spolupráce na DPČ
  • Hodinovou mzdu 250 Kč/ hod.
  • Možnost částečné práce na dálku
  • Pracovní notebook, telefon a mobilní tarif
  • Fajn zázemí v Karlíně