Trainee – Analytik pro IT databáze (m/ž)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Jsi čerstvým absolventem vysoké školy nebo studentem posledního ročníku magisterského studia a přemýšlíš co dál? Od října 2024 startujeme další běh Trainee programu a možná hledáme právě tebe! Jsme jedna z nejúspěšnějších pojišťoven na českém trhu a hledáme Trainee na Úsek Informačních technologií, do Odboru IT kanceláře, který nás obohatí bystrým okem a chutí učit se zajímavé věci. Nevadí, pokud nemáš zatím konkrétní zkušenosti. Hledáme někoho, kdo má drive, je zvídavý a má chuť posouvat věci správným směrem.
My ti na oplátku nabídneme roční Trainee program, během kterého absolvuješ krátké stáže téměř na všech útvarech společnosti. Díky tomu zjistíš, že nejsme jenom pojišťovna, ale že se věnujeme oblastem, které by tě možná ani nenapadly.
Největší část roku budeš pracovat na svém úseku, kde se o tebe postará zkušená mentorka Ivča, která řídí celý odbor a provede tě nejen začátkem, ale bude tady pro tebe po celý rok. Pokud bude i po roce spokojenost na Tvé i naší straně, rádi ti po absolvování Trainee programu nabídneme další spolupráci.

Co tě čeká a nemine?

  • Péče o data v databázi CMDB – společně s týmem budeš zodpovědný za správnost a úplnost dat v naší CMDB databázi a zkvalitníš tak naše datové procesy
  • Diagnostika a optimalizace – budeš se věnovat identifikaci a optimalizaci procesů spojených se sběrem a analýzou dat
  • Klíčová podpora pro kolegy – staneš se důležitou oporou pro kolegy, kterým poskytneš podporu při přístupu a správě dat v databázi CMDB
  • Podpora při školení – časem se budeš podílet na školení uživatelů, kde jim pomůžeš s orientací a pochopením procesů a nástrojů spojených s CMDB

Co k tomu budeš potřebovat?

  • Být studentem posledního ročníku Mgr. studia či absolventem VŠ (max. do 1 roku od ukončení studia) a chuť pracovat na full-time
  • Technický přehled v oblasti informačních technologií a zájem o trendy v IT
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (lokální tým je český, ale denně budete mluvit s kolegy ze zahraničí 🌎)
  • Analytické myšlení, schopnost analyzovat data, problémy a hledat řešení
  • Výborné komunikační dovednosti, kritické myšlení a přirozená zvídavost
  • Máš cit pro detail, pečlivost, jsi proaktivní a vytrvalý
  • Time management ti jde a pracovní dobu si organizuješ podle sebe, s přehledem zvládáš schůzky i hlubokou práci
  • Bez problému ovládáš MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)

Co ti za to nabídneme?

  • 33 dnů dovolené ročně (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 2 charitativní dny + 1 den na péči)
  • Práci na hlavní pracovní poměr, flexibilní pracovní dobu + možnost práce na dálku
  • Příspěvky na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně)
  • Cestovní pojištění zdarma
  • Slevy na naše produkty a produkty našich partnerů
  • 12.000 Kč do benefitního programu ročně (sport, relax, kultura, a další)
  • Multisportku za 760 Kč měsíčně, firemní sportovní akce
  • Stravné v hodnotě 150 Kč denně – v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Osobní rozvoj (kurzy a webináře, koučink a mentoring), vlastní galerie umění,
  • Nadstandartní zdravotní péče (preventivní programy, očkování, firemní psycholožka, masáže)
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
  • Jízda na sdílených kolech Nextbike zdarma
  • Pracovat budeš v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc
  • Zvýhodněný mobilní tarif, služební telefon a notebook je samozřejmostí 😊

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".